Messimeediumid

Pakume Eesti Messide eksponentidele lisavõimalusi oma eesmärkide saavutamiseks - toodete ja teenuse tutvustamiseks nii platsimessil kui meediakanalites. Huvi korral võtke ühendust messi korraldajaga või aadressil


MESSITV / FAIRTV

Energiamess - Kütame! 2019 telesaade (1. ja 2. saade) ja videod (klikka) (lisamisel)
Eesti Tervisemess - Liikuma! 2019 telesaade (1. ja 2. saade) ja videod (klikka)
Eesti Automess - Sõidame! 2019 telesaade ja videod (klikka)
Energiakool - Kütame! 2018 telesaade ja videod (klikka siin)

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2018 telesaade ja videod (klikka)

Eesti Toidumess - Sööma! 2018 telesaade ja videod (klikka)

Energiamess - Kütame! 2017 telesaade ja videod (klikka)
Eesti Toidumess - Sööma! 2017 telesaade ja videod (klikka)

Energiamess - Kütame! 2016 telesaade ja videod (klikka)

English subtitled TV shows and videos of Estonian Fairs: 
Estonian Food Fair - Bon Appetit! 2018 TV shows and videos (click here)
Estonian Food Fair - Bon Appetit! 2017 TV shows and videos (click here)

Kui eksponendi tootel või teenusel on lisaks atraktiivsele vormile ka põnev sisu, siis on sellest põhjust rääkida MessiTVs. MessiTV ei ole teleturg, vaid meeleolukas sisulugu, mille tulemusena saab vajalik info "pakitud" televaatajale atraktiivsesse vormi ja esitatud üleriigilise leviga telekanalis.


MESSILEHT

Kui eksponendi toode või teenus on üldsusele vajalik ja kasulik, siis on sellest põhjust kirjutada üleriigilise levikuga messilehes. Tegemist ei ole tootereklaami või reklaamipinnaga, vaid tarbijale kasulikku või õpetlikku infot sisaldava looga, mida illustreerib ka kõnekas foto. Sõltuvalt tootest või teenusest võib olla tegemist ka piltuudisega.

Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Tervisemess - Liikuma! ja Energiamess - Kütame!, Eesti Tervisemess - Liikuma! ajalehed (klikka)


MESSIVEEB JA SOTSIAALMEEDIA

Eksponendid ja partnerid saavad reklaamitud messi veebilehel Uudised ja teated peatükis ja parempoolses veerus reklaambannerina. Eksponendi messil osalemist on võimalik tutvustada ka messi veebilehel ja Facebookis uudisloona. Samuti on eksponendil võimalus osaleda messi Facebooki lehel korraldaja poolt loodavates temaatilistes publikumängudes eksponendi auhindadele.

www.toidumess.ee 
www.automess.ee 
www.tervisemess.ee 
www.energiamess.ee 
www.showmess.ee 
www.grillimess.ee
www.ehitusmess.ee 


MESSIRAADIO

Messiraadio on hea kommunikatsioonivahend kutsuda külastajaid ja ka teisi eksponente enda messipinnale, tuvustada tooteid ja teenuseid, viia läbi reklaammänge ja loosimisi või edastada Messiraadio vahendusel infot kõikidele messil viibijatele korraga. Messiraadio saatejuht saabub kokkulepitud kellaajal teie ekspositsioonipinnale ja teeb teie esindaja(te) osalemisel "otsesaate". Klient valmistab omalt poolt ette tooted-teenused mida tutvustatakse, saatejuht teeb saadet soovitud teemadel nii, et vajalik sõnum saab publikule edastatud.


MESSIEKRAAN

Messiekraan on "ülisuur televiisor" mis asub messialas, maapinnast kuni 3 meetri kõrgusel. LED-ekraani suurus on 5m lai ja 3m kõrge, pildisuhe on 16:9, FullHD pilt on terav ja väga hea kvaliteediga. Parim vaatamiskaugus on alates 5 meetrist ja pilti edastatakse koos heliga. Ekraanil esitatakse kogu messipäeva jooksul eksponentide tele- ja videoreklaamiklippe ning muud promotsioonimaterjali. Kuna ekraan asub targalt valitud asukohas, siis on kindel, et seda näevad korduvalt kõik kes messiala külastajad. 


REKLAAMHAAGISED

Kahepoolsed reklaamhaagised,  ühepoolse paigalduse korral on olemas ka tuulekaitse passiivse tagakülje jaoks. Haagiste ja reklaamide nõuetekohase paigalduse teostab Eesti Messid (et ei juhtuks nii nagu nendel piltidel). Haagisele paigaldatav banner on tavaline PVC (mitte võrk-PVC). PVC banneri(d) valmistab klient soovi korral ise. Eesti Messide partneriks bannerite tootmisel on Icon Print (Trükikõlbulik PDF-fail,  1:1, 1:2 või 1:10 mõõdus ja lõpptulemusena 150dpi. Fail peab olema CMYK värvides).

1. Haagis "väike": Järeltransporditav / muudetava asukohaga reklaamhaagis küljemõõduga 3,80x2,66m (mõõt banneri kujunduse jaoks 3800x2660mm, bleedi ei ole vaja). Seda haagist on võimalik kasutada ka liikuva reklaamipinnana, haagist vedava sõiduki kiirusega max 30 km/h. (arvestada tuleb ka tuule tugevust ja suunda).

2. Haagis "suur": Muudetava asukohaga reklaamhaagis küljemõõduga 4,95x2,97m (mõõt banneri kujunduse jaoks 4950x2970mm, bleedi ei ole vaja).

3. Haagis "topeltsuur": Statsionaarne reklaamhaagis küljemõõduga 10,05x2,97m. (mõõt banneri kujunduse jaoks 10050x2970mm, bleedi ei ole vaja).


SUUR BLOKKLIPP

Eesti Messid kasutavad platsireklaamina fiibervarrega blokklippu kogukõrgusega 4,3m, mille lipuosa mõõdud kujunduse jaoks on 760x3600mm. Lisaks tuleb komplekti arvestada ristjalg (sellega saab lippu paigaldada nii asfaldile kui murupinnale) ja sellele asetatav raskus (kasutame pop-up telgi raskust). Blokklipu toodab AD Gorilla, tellimise ja lisainfo saamiseks klikka.