Eesti Toidumess - Sööma!


EESTI TOIDUMESS - SÖÖMA! 2022 / TALLINNA KOBARMESS ON TOIMUNUD!

SUUR PILDIGALERII - klikka siin või pildil: 

Outdoor_reklaam.jpg


tere tulemast eesti toidumessile - sööma!

Üleriigilise toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti toiduvaldkonnas vähegi tegijad: suured ja väikesed toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuseid osutavad toidupakkujad, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Toidumess pakub süüa, tegevust ja teadmisi! Serveeritakse huvitavaid roogasid ja toimuvad degustatsioonid. Toidumessi alas ja Tallinna kobarmessi laval toimuv programm on mitmekesine ja messilik. Pühapäev on kogu messialas ja kobarmessi laval suur emadepäev "Kallile emale!"

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Toidumess - Sööma! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad üheskoos korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Tervisemess - Liikuma!Eesti Peomess - Peole!Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Automess - Sõidame! Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil sadu eksponente ja kahel päeval kümneid tuhandeid külastajaid. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Toidumess - Sööma! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Sirje Potisepp
Eesti Toidumess - Sööma! patroon
toidumess@eestimessid.ee

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 

toidumess_footer copy.png