Eesti Toidumess - Sööma!


Tere tulemast 6.-8.5.2022 tallinna lauluväljakule!

HEAD EKSPONENDID JA KÜLASTAJAD - SAAME JÄLLE KOKKU!

Eesti Toidumess - Sööma! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul:
Reedel 6. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


tere tulemast eesti toidumessile - sööma!

Toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti toiduvaldkonnas vähegi tegijad: suured ja väikesed toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuseid osutavad toidupakkujad, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Toidumess pakub süüa, tegevust ja teadmisi! Serveeritakse huvitavaid roogasid, toimuvad degustatsioonid, võistlused ja rahvakoolitused. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Toiduliidu laval toimuv messi kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Toidumess - Sööma! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad üheskoos korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Peomess - Peole!. Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kolmel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Toidumess - Sööma! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis toota ja toiduga teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Eesti Toidumess - Sööma! patroon on Sirje Potisepp

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 

toidumess_footer copy.png